Новорічні іграшки ручної роботи - 2 янголи
Новорічні ялинкові іграшки ручної роботи стануть унікальною прикрасою святкового інтер'єру та оригінальним подарунком-сувеніром. Авторська іграшка ручної роботи зроблена з дерева. Кожна фігурка розписана акриловими фарбами вручну. Цей набір буде чудовим та незвичайним подарунком для ваших рідних та близьких на Новий рік та Різдво.
У наборі 2 дерев'яні іграшки.
Матеріали:
Основа та ніжки - дерево
Покриття - акрилові фарби
Декор - тканина, мереживо, стрічки
З'єднання - металева фурнітура
Пакування: картонна подарункова коробка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 12 см |
| Глибина | 1 см |
| Довжина | 12 см |
| Додаткові елементи декору | Ялинкові іграшки |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Товщина виробу | 10 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴


