М'яка іграшка Зайчик - монстрик ручної роботи
Ці симпатичні моторошні іграшки ручної роботи ідеально підходять для прикраси будинку, колекціонування та ігор. Кожен пухнастий зайчик стане оберегом вашого будинку, справжнім другом та принесе багато посмішок, радість та щастя у вашу оселю!
Лапки і голова зайчика рухаються (завдяки спеціальному кріпленню), зайчик самостійно не стоїть.
Іграшка не має металевого каркаса всередині, утяжелена високоочищеним кварцовим піском великої фракції.
Інструкція по догляду:
Одяг знімається.
Іграшку і одяг можна прати вручну 30 ° C
Матеріали:
Тіло - штучне хутро.
Наповнювач - холлофайбер преміум класу, кварцовий пісок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 26 см |
| Довжина | 13 см |
| Матеріал виготовлення | Текстиль, Нитки |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Тип іграшки | Лялька |
| Ширина | 9 см |
| Вага | 200 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Прання | Ручна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴


