Дитячий рюкзак з іграшкою
Дитячий рюкзак з іграшкою ручної роботи - те, що потрібно дитині для прогулянки. Рюкзачок чудово підійде, як для дівчаток, так і для хлопчиків. У комплект з рюкзаком входить м'яка іграшка. Легко прати, швидко сохне, не вигоряє, завжди виглядає нарядно і підійде до будь-якого одягу. Лямки регулюються, маленьким пальчикам легко розстібати гудзик. Рюкзак з кишенею для іграшки дуже зручний і практичний. Дитина може брати улюблену іграшку на прогулянку, в дитячий сад або в подорож і при цьому залишається місце в рюкзаку для невеликого перекусу, пляшечки води і навіть легкої курточки. Рюкзак розрахований для дітей 2-7 років.
Матеріали рюкзака:
Основа - льон, бавовна
Підкладка - бавовна
Фурнітура - метал
Матеріали іграшки:
Тіло - велюр на бавовняній основі
Руки та ноги - бавовна
Очі - нашиті полубусини
Наповнювач - поліестер преміум класу
Інструкція по догляду:
Машинне прання при температурі 40°C
Легко прати і швидко висихає.
Всі маленькі елементи надійно пришиті.
Пакування: коробка ручної роботи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Текстиль |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Білий |
| Ширина | 22 см |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 6 см |
| Вага | 120 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 770 ₴

