Натуральний легкий лляний рюкзак
Лляний рюкзак ручної роботи - чудовий ексклюзивний подарунок для мами і доньки. Рюкзак для щоденного використання, дуже зручний і практичний, який точно не залишить вас байдужими. Матеріал виготовлення - льон, можна прати. Дуже зручний і стильний рюкзак, зверху на шнурі з фіксатором, клапан закривається на гудзик. М'які лямки регулюються.
Матеріали:
Основа — льон
Підкладка - бавовна
Фурнітура - метал
Інструкція по догляду:
Машинне прання при температурі 40°C
Легко прати і швидко висихає.
Всі маленькі елементи надійно пришиті.
Пакування: коробка ручної роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Family |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Різні кольори |
| Глибина | 6 см |
| Висота | 26 см |
| Ширина | 24 см |
| Вага | 120 г |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Пол | Для дівчаток |
| Кількість відділень | 1 |
| Розмір | Малий |
| Тип | Рюкзак |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴



