Чорно-біла іграшка для новонародженого
Комфортер для найдрібніших: ідеальна перша іграшка, сповнена чарівності. Ніжний та легкий, легко тримати маленькими ручками. Він стимулює розвиток моторики - легко схопити його лапки, вушка. Обіймаючи цю ніжну м'яку іграшку, дитина заспокоюється природним чином. В обіймах такої затишної іграшки, сон малюка буде міцним і чарівним.
Іграшка-комфортер виготовлена з натуральних преміум-класу бавовняних тканин та гіпоалергенного наповнювача, що забезпечує безпеку вашої дитини. Кожна частина іграшки надійно зшита, гарантуючи довговічність.
Більш того, ця магічна іграшка-комфортер є простою у догляді - її можна прати, даруючи легкість у підтримці гігієни.
Подаруйте вашій дитині ніжність і радість з нашим чарівним комфортером. Він стане найвірнішим супутником і магнітом, який притягуватиме ніжні почуття протягом усього дитинства.
Матеріали:
Тіло, руки, ноги - плюш на бавовняній основі
Наповнювач - поліестер преміум класу
Шарф - бавовняний трикотаж
Інструкція по догляду:
Одяг можна знімати.
Іграшку та одяг можна прати вручну при температурі 30°C.
Упаковка: коробка ручної роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Іграшка-комфортер |
| Вікова група | З народження |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Білий |
| Довжина | 275 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 55 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 360 ₴

