Стильна сумка ручної роботи для дівчинки
Дитяча сумка - чудовий подарунок для вашого малюка. Дитина зможе брати з собою все необхідне на прогулянку, в дитячий садок, в гості. Виконано з міцної бавовняної тканини яку легко прати, швидко висихає, не вигоряє, завжди виглядає нарядно і підійде до будь-якого одягу. Сумка розрахована для дітей 2-7 років.
Матеріали:
Основа - льон, бавовна
Підкладка - бавовна
Фурнітура - метал
Інструкція по догляду:
Машинне прання при температурі 40°C
Легко прати і швидко висихає.
Всі маленькі елементи надійно пришиті.
Пакування: коробка ручної роботи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 120 г |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 6 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 24 см |
| стиль | |
| Стиль | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴

