Зайчик в сукні ручної роботи
М'яка іграшка Зайчик - це гарний подарунок дітям та дорослим на День народження, на Новий рік чи Різдво. Яскрава та гарна іграшка - оригінальний подарунок на будь-який випадок. Іграшка ручної роботи Зайчик буде до душі, як дітям, так і дорослим - з нею можна не тільки грати, вона може послужити прекрасним декором інтер'єру. Іграшка виконана з бавовняних тканин преміум класу, обличчя розписано вручну акриловими фарбами для тканини.
Матеріали:
Тіло - вельбо на бавовняній основі
Руки та ноги - бавовна
Лицьова сторона - трикотаж. Обличчя розписано вручну фарбою для текстилю
Наповнювач - поліестер преміум класу
Шарф та шапочка - ручне в'язання, бавовна.
Інструкція по догляду:
Одяг можна знімати.
Іграшку та одяг можна прати вручну при температурі 30°C.
Пакування: коробка ручної роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип іграшки | Лялька |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Довжина | 5 см |
| Ширина | 12 см |
| Висота | 170 см |
| Стан | Новий |
| Вага | 30 г |
| Прання | Машинна/ручна |
| Вікова група | Без обмежень |
| Матеріал | Трикотаж |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 460 ₴

